Gözü yükseklerde olan için...
TR EN

HAKKIMIZDA

 

 

UÇARAİR İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin her noktasında hizmet veren havacılık firmasıdır.    Misyonumuz, havacılık sektöründeki hizmet kalitesini artırmak için her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, ekonomik ve güvenli hava araçları ile seyahatinin günümüz koşullarındaki önemini anlatmaktır.
 

 Hava taksi şirketi olarak amacımız değişik kapasiteli helikopter ve uçaklar ile size transferlerinizde güvenli bir seyahat sağlamaktır. Helikopter ve Uçak kiralama hizmetinin en temel kriteri güvenli ve zaman tasarrufu sağlayarak istediğiniz noktaya hızlı ulaşım imkanı sağlamaktır.
 

Müşterilerimizin amaç ve talepleri doğrultusunda, en uygun kiralama ücreti planlaması kriteri esas alınarak maliyetlerinizi minimize etmek ticari anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Fiyatlarımız talep edilen kiralama servisine göre kiralanacak uçak veya helikopterin türüne göre değişmektedir.
 

UÇARAİR olarak, değişik ulusal ve uluslar arası havacılık firmaları ile işbirliği yaparak hem Türkiye geneli hem de yurtdışındaki projelerinizi gerçekleştirmede katkıda bulunmaya hazırdır.
 

 Vizyonumuz, havacılık kurallarına ve güvenliğine koşulsuz ve şartsız uyarak, müşteri memnuniyeti, sektördeki diğer kuruluşlarla uyumlu işbirliği, can ve mal güvenliği, personel haklarının gözetilmesi, dürüstlük ve güven, karşılıklı ekonomi ilkeleri çerçevesinde havacılık sektörünün öncü şirketleri arasında yer almaya devam etmektir.