Gözü yükseklerde olan için...
TR EN

GENEL MÜDÜR MESAJI

Uçarair, siz değerli müşterilerinin, yurtiçi ve yurtdışında, kolay, güvenilir ve hızlı Charter -Helikopter, Uçak ve Yat kiralama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olup, hizmet yelpazesine, her geçen zaman periyodunda yeni bir halka eklemeye devam etmektedir.
Kendi Helikopter, İş jeti ve yatlarına sahip firmalar ile doğrudan yaptığı anlaşmalarla, en kısa zaman ve en uygun fiyatlar ile Charter organizasyonlarınızı, sizlerin arzu ve istekleri dahilinde, büyük bir itina ve titizlikle gerçekleştirmektedir.
Firmamız, paha biçilemez ve geri kazanılamaz en değerli varlığın “zaman” olduğu günümüzde, yoğun temponuz içinde sizlere de kazandırmak amacıyla, kesintisiz ve kaliteli hizmeti kendisine ilke ve prensip edinerek, çalışmalarına yükselen bir trend içinde yön vermektedir.
Bunlara ilaveten Uçarair, bünyesinde düzenlemiş olduğu hava turları ve organizasyonlarla, sizlerinde bulunabileceği, aileniz ve yakın dostlarınızla birlikte, hoşça vakit geçirmek için fırsatlar yaratmanıza da imkan tanımaktadır.

Seçkin ve değerli müşterilerimiz olarak, sizlere de hizmet etmekten, büyük onur duyacağız.
Gökyüzünde buluşmak üzere ….

Saygılarımızla,

Zekiye Şen

Genel Müdür